Chirurgia stomatologiczna

W naszej placówce szczególną wagę przywiązujemy do komfortu pacjentów i dokładamy najwyższych starań aby zabiegi przebiegały bezboleśnie.

Doświadczenie lekarzy pozwala na dobranie i wykorzystanie w zabiegach chirurgicznych najodpowiedniejszej metody zabiegowej, która stanowi dla pacjenta najkorzystniejsze i najmniej bolesne rozwiązanie.

Zabiegi chirurgiczne na tkankach miękkich
wymagają szczególnej precyzji.
Precyzja ta osiągana jest w naszym gabinecie dzięki zastosowaniu lasera diodowego. Laser zmniejsza inwazyjność zabiegów, redukuje ból i przyśpiesza gojenie tkanek.

Aby skrócić czas gojenia tkanek i zminimalizować ryzyko bólu pacjenci, po zabiegach chirurgicznych, mogą skorzystać z bezpłatnego naświetlania laserem biostymulacyjnym.

Utrudnione wyrzynanie ósemek

Stany zapalne wokół zębów mądrości powstają najczęściej, kiedy zęby te nie do końca wyrosły. Przyczyną może być brak miejsca na prawidłowy rozwój tych zębów. Zachowanie odpowiedniej higieny wokół zębów mądrości jest utrudnione. Częściej występuje także w tych zębach próchnica. W przypadku zapalenia wokół zęba mądrości można stosować różne metody leczenia, włącznie z koniecznością operacyjnego usunięcia ww zęba. W niektórych przypadkach wystarczy jednak tylko przyciąć nawisający brzeg dziąsła i w ten sposób odsłonić koronę zęba . Wycięcie dziąsła i odsłonięcie ósemki to prosty zabieg, przy użyciu lasera całkowicie bezkrwawy. Gojenie przebiega szybko i bez komplikacji.

Pacjenci mają do wyboru znieczulenie metodą „tradycyjną” lub metodą komputerowego znieczulenia The Wand.

Chirurgia stomatologiczna nie musi boleć. Nasz gabinet bierze udział w ogólnopolskiej kampanii Znieczulamy Bezboleśnie promującej komfortowe znieczulanie.

www.znieczulamybezbolesnie.pl