O nas

 Vita – Dent Gabinety Stomatologiczne

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej.

Mamy nadzieję, że prezentowane na  stronie informacje okażą się przydatne i odwiedzicie Państwo nasz gabinet osobiście.

Gabinet stomatologiczny VITA-DENT mieści się w Gliwicach  przy ul. Częstochowskiej 18/1. Powstał na bazie Prywatnej Praktyki Stomatologicznej działającej od 1992 r. w Gliwicach  przy ul. Mastalerza 65/1.

W gabinecie stomatologicznym przyjmują:

lek.stom.Halina Nowakowska
właściciel
I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej.
Absolwentka Sląskiej Akademii Medycznej Praktykę stomatologiczną prowadzi nieprzerwanie od 1992r.Uczestniczka wielu szkoleń,kursów i warsztatów poszerzających wiedzę i umiejętności.W pracy zawodowej stara się łączyć swoje wieloletnie doświadczenie z najnowszymi trendami w stomatologii.Jeśli zachodzi taka potrzeba zabiegi wykonuje w powiększeniu lupami lub mikroskopem. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego,Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej Specjalizacje. Protetyka estetyczna Stomatologia odtwórcza,ratująca zęby przed usunięciem Stomatologia laserowa
dr n. med. Iwona Kozłowska
SPECJALISTA PROTETYK
Ukończyła studia na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w roku 1987. Zaraz po ukończeniu studiów podjęła pracę w Śląskiej Akademii Medycznej w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej. Swoje umiejętności doskonaliła pod opieką profesora A. Karasińskiego, który został promotorem Jej rozprawy doktorskiej pt.: „Wpływ zastosowania metod polimeryzacji na stan zwarcia protez całkowitych”. W 19891 roku uzyskała I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej, a w 1998 roku II stopień specjalizacji w zakresie protetyki stomatologicznej. Jest autorką kilku publikacji naukowych związanych z pracą doktorska. Aktualnie zajmuje się przede wszystkim leczeniem protetycznym w szerokim tego słowa znaczeniu. Pasją dr Iwony Kozłowskiej są podróże.
Krzysztof Lipiec
lekarz stomatolog
Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Od początku wykonywania zawodu zacząłem doskonalić się w dziedzinie Endodoncji (leczenia kanałowego), z której uczestniczyłem w licznych szkoleniach i konferencjach. W swej codziennej pracy staram się ciągle rozwijać by być na bieżąco odnośnie nowoczesnych materiałów oraz sprzętu, którym dysponuję w tutejszym gabinecie takich jak znieczulenie komputerowe the Wand STA , Endopilot - urządzenie do leczenia endodontycznego oraz laser diodowy Expert Lase. W swoim dorobku naukowym posiadam publikację w Magazynie Stomatologicznym z zakresu Protetyki, którą również się interesuję.
lek. dent. Agnieszka Sitek
lekarz stomatolog
Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Bezpośrednio po stażu podjęłam pracę w renomowanej klinice ortodontycznej gdzie pod okiem specjalistek z wieloletnim doświadczeniem nabywałam i nadal nabywam wiedzy i doświadczenia w dziedzinie ortodoncji. Swoją wiedzę stale poszerzam także przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach, aby zapewnić pacjentom jak najwyższy poziom świadczonych usług.

Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi gabinetami stomatologicznymi wyposażonymi w wysoko wyspecjalizowany sprzęt. Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę, a także bezbolesne leczenie. Dbamy o to, by naszym pacjentom leczenie zębów kojarzyło się z czymś przyjemnym.

Dobry dentysta wie czego potrzeba pacjentom

W naszą pracę wkładamy serce, rozumiemy potrzeby pacjentów, potrafimy doradzić. Stale poszerzamy naszą wiedzę i praktykę. Wprowadzamy i promujemy nowoczesne techniki i trendy w stomatologii. Stosujemy wysokiej klasy materiały i techniki. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 9:00 – 14:00
Wtorek, Środa, Czwartek: – 14:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 14:00

Gliwice  przy ul. Częstochowskiej 18/1

Rejestracja telefoniczna
w godzinach przyjęć gabinetu 32 279 16 81 lub 784 216 410

– Akceptujemy płatności kartą

 

gabinet stomatologiczny gliwiceKoszt zabiegów stomatologicznych można rozłożyć, jeśli nie chcemy płacić jednorazowo całej kwoty. System ratalnego finansowania zabiegów stomatologicznych MediRaty to  sprawdzona już w tysiącach gabinetów, klinikach i szpitalach, ogólnodostępna forma finansowania usług medycznych.

 

czytaj dalej…

Jesteśmy członkami:

thewandlogoczlonkowie_riphprogram_testowania_szczotkiptslLOGO_ORALB