O nas

 Vita – Dent Gabinety Stomatologiczne

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej.

Mamy nadzieję, że prezentowane na  stronie informacje okażą się przydatne i odwiedzicie Państwo nasz gabinet osobiście.

Gabinet stomatologiczny VITA-DENT mieści się w Gliwicach  przy ul. Częstochowskiej 18/1. Powstał na bazie Prywatnej Praktyki Stomatologicznej działającej od 1992 r. w Gliwicach  przy ul. Mastalerza 65/1.

W gabinecie stomatologicznym przyjmują:

lek.stom.Halina Nowakowska
właściciel
I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej.
Absolwentka Sląskiej Akademii Medycznej Praktykę stomatologiczną prowadzi nieprzerwanie od 1992r.Uczestniczka wielu szkoleń,kursów i warsztatów poszerzających wiedzę i umiejętności.W pracy zawodowej stara się łączyć swoje wieloletnie doświadczenie z najnowszymi trendami w stomatologii.Jeśli zachodzi taka potrzeba zabiegi wykonuje w powiększeniu lupami lub mikroskopem. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego,Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej Specjalizacje. Protetyka estetyczna Stomatologia odtwórcza,ratująca zęby przed usunięciem Stomatologia laserowa
Krzysztof Lipiec
lekarz stomatolog
Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Od początku wykonywania zawodu zacząłem doskonalić się w dziedzinie Endodoncji (leczenia kanałowego), z której uczestniczyłem w licznych szkoleniach i konferencjach. W swej codziennej pracy staram się ciągle rozwijać by być na bieżąco odnośnie nowoczesnych materiałów oraz sprzętu, którym dysponuję w tutejszym gabinecie takich jak znieczulenie komputerowe the Wand STA , Endopilot - urządzenie do leczenia endodontycznego oraz laser diodowy Expert Lase. W swoim dorobku naukowym posiadam publikację w Magazynie Stomatologicznym z zakresu Protetyki, którą również się interesuję.
lek. dent. Agnieszka Sitek
lekarz stomatolog
Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Bezpośrednio po stażu podjęłam pracę w renomowanej klinice ortodontycznej gdzie pod okiem specjalistek z wieloletnim doświadczeniem nabywałam i nadal nabywam wiedzy i doświadczenia w dziedzinie ortodoncji. Swoją wiedzę stale poszerzam także przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach, aby zapewnić pacjentom jak najwyższy poziom świadczonych usług.

Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi gabinetami stomatologicznymi wyposażonymi w wysoko wyspecjalizowany sprzęt. Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę, a także bezbolesne leczenie. Dbamy o to, by naszym pacjentom leczenie zębów kojarzyło się z czymś przyjemnym.

Dobry dentysta wie czego potrzeba pacjentom

W naszą pracę wkładamy serce, rozumiemy potrzeby pacjentów, potrafimy doradzić. Stale poszerzamy naszą wiedzę i praktykę. Wprowadzamy i promujemy nowoczesne techniki i trendy w stomatologii. Stosujemy wysokiej klasy materiały i techniki. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 9:00 – 14:00
Wtorek, Środa, Czwartek: – 14:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 14:00

Gliwice  przy ul. Częstochowskiej 18/1

Rejestracja telefoniczna
w godzinach przyjęć gabinetu 32 279 16 81 lub 784 216 410

– Akceptujemy płatności kartą

 

gabinet stomatologiczny gliwiceKoszt zabiegów stomatologicznych można rozłożyć, jeśli nie chcemy płacić jednorazowo całej kwoty. System ratalnego finansowania zabiegów stomatologicznych MediRaty to  sprawdzona już w tysiącach gabinetów, klinikach i szpitalach, ogólnodostępna forma finansowania usług medycznych.

 

czytaj dalej…

Jesteśmy członkami:

thewandlogoczlonkowie_riphprogram_testowania_szczotkiptslLOGO_ORALB